Liktrans

Susisiekite

 

mapct

JSC "LIKTRANS"
Mobile +370 659 61979

UAB LIKTRANS jau 4 metus specializuojasi krovinių gabenimo iš Europos Sąjungos į Rusiją, Kazachstaną ir kitas NVS šalis srityje, todėl klientams siūlo šiuos populiariausius tarptautinius maršrutus:

  • Austrija – Vokietija – Lietuva – Rusija – Kazachstanas
  • Olandija – Lietuva – Rusija – Kazachstanas
  • Čekija – Lietuva – Rusija – Kazachstanas

Atsižvelgdama į klientų poreikius įmonė gali pasiūlyti ir papildomų maršrutų. UAB LIKTRANS tarptautiniais maršrutais gabena standartinių gabaritų pilnus, dalinius ir pavojingus krovinius (yra ADR leidimai). Patyrę įmonės specialistai pasiūlys optimaliausią individualų Jūsų krovinio gabenimo maršrutą, atsižvelgiant į Jūsų poreikius, nes svarbiausias įmonės tikslas – kokybiškas krovinių gabenimas be problemų.

Jūsų kroviniai atkeliaus laiku ir saugiai.

Bene didžiausias kiekvieno kliento rūpestis, kad jų kroviniai kelionės tikslą pasiektų laiku ir būtų nepažeisti. UAB LIKTRANS krovinių gabenimo kokybę užtikrina:

  • Profesionalūs ir patyrę vairuotojai. UAB LIKTRANS krovininių automobilių vairuotojų stažas – daugiau kaip 10 metų. Todėl Jūsų krovinys atsidurs patikimose rankose, nes vairuotojai prižiūrės, kad Jūsų krovinys būtų teisingai pakrautas bei pritvirtintas – ir taip išvengs galimų pažeidimų kelionės metu.
  • Patikimų vilkikų parkas. UAB LIKTRANS krovininių automobilių parką sudaro 2007 ir 2008 metų gamybos krovininiai automobiliai DAF. Kroviniai gabenami 92 m3 tentinėmis puspriekabėmis. Tiksliai veikiantis mašinos vairavimo mechanizmas užtikrina gerą automobilio valdymą kelyje, o elektroninė stabdžių sistema su diskiniais stabdžiais ir pagalbiniu mechanizmu garantuoja saugų ir tolygų stabdymą (tai aktualu, kad staigiai stabdant krovinys nebūtų pažeistas).
  • Krovinių gabenimas laiku. Mašinos aprūpintos GPS įranga, todėl galima matyti ir sekti, kurioje vietoje yra automobilis ir operatyviai reaguoti į nenumatytas situacijas kelyje, kad krovinys laikų atsirastų numatytoje vietoje. Klientas gauna greitą ir tiksią informaciją apie savo krovinio būvimo vietą.
  • Individualus pasiūlymas. Įmonės specialistai kiekvienam klientui pateikia individualų kainos pasiūlymą.