Liktrans

Susisiekite

 

mapct

JSC "LIKTRANS"
Mobile +370 659 61979

Jeigu Jums reikia greitai transportuoti krovinį iš Europos į NVS šalis ar atvirkščiai, UAB LIKTRANS siūlo pasinaudoti šiomis ekspedijavimo paslaugomis:

Operatyvus transporto suradimas. Patyrę įmonės darbuotojai operatyviai suras tinkamą transportą ir vežėją Jūsų kroviniui gabenti bet kurioje Europos šalyje, taip pat Rusijoje, Kazachstane, Baltarusijoje.

Patikimi partneriai. UAB LIKTRANS turi užmezgusį platų krovinių gabenimo partnerių tinklą Europoje ir NVS šalyse. Ieškodama vežėjų, naudojasi tik patikimų įmonių paslaugomis, su kuriomis sieja kelerių metų bendradarbiavimo patirtis.

Patikima kontrolės sistema. Jūsų krovinio gabenimu besirūpinantys specialistai nuolat seks krovinio būvimo vietą, operatyviai reaguos į kintančią situaciją ir suteiks Jums detalią informaciją. Šiuolaikinės ryšio ir informacijos apsikeitimo priemonės, geras darbo specifikos išmanymas ir dėmesys mažiausioms detalėms užtikrins profesionalų Jūsų krovinių ekspedijavimą.

Pilnų ir dalinių krovinių gabenimas. Įmonės darbuotojai suras tinkamą transportą pilniems, daliniams ir pavojingiems kroviniams gabenti.

UAB LIKTRANS įmonėje dirba kvalifikuoti ir patyrę darbuotojai, kurie kontroliuoja krovininių vilkikų judėjimą ir visapusiškai rūpinasi, kad Jūsų kroviniai saugiai ir laiku pasiektų galutinį kelionės punktą.

Klientams pageidaujant teikiamos papildomos paslaugos: prekių perkrovimas ir sandėliavimas, muitinės dokumentų pildymas, draudimo dokumentų tvarkymas.