Liktrans

Susisiekite

 

mapct

JSC "LIKTRANS"
Mobile +370 659 61979

Krovinių gabenimas: norite savo prekes iš ES į Rusiją atsivežti be problemų?

Ar žinojote, kad krovinių gabenimas iš Europos Sąjungos į Rusiją, Kazachstaną ar kitas NVS šalis prilygsta bėgimui su kliūtimis? Nes tam, kad Jūsų prekes atvežtų laiku ir saugiai, Jums reikia įveikti daugybę kliūčių: rasti tinkamą mašiną, pakrauti krovinį, užpildyti krovinio dokumentus, įveikti visas muitinės procedūras, o jei dar kils nenumatytų problemų...

Įsivaizduokite, o jei visas šias problemas išspręstumėte tik 1 kartą paskambinę telefonu? Ir tada Jūsų krovinio gabenimu pasirūpintų atsakingas ir patikimas partneris? Kiek tokiu atveju sutaupytumėte savo laiko, pinigų ir nervų? Kiek kitų svarbių verslo reikalų padarytumėte?

Patikimas krovinių gabenimo partneris.

Pasinaudokite UAB LIKTRANS ekspedijavimo ir krovinių gabenimo paslaugomis. Pamirškite visus rūpesčius, kurie kyla kertant ES ir Rusijos sieną, nes UAB LIKTRANS siūlo visą paslaugų paketą, kad Jūsų kroviniai keliautų greitai, saugiai ir patikimai:

  • Krovinių ekspedijavimas – rasime patikimą transportą, kuris Jūsų prekes greitai ir kokybiškai atveš iš bet kurios Europos šalies.
  • Krovinių gabenimas tarptautiniais maršrutais – Jūsų kroviniams gabenti iš Vokietijos, Olandijos, Austrijos, Čekijos pasiūlysime savo patikimą techniką ir patyrusius vairuotojus.
  • Muitinės dokumentų pildymas – greitai ir be klaidų užpildysime muitinės dokumentus. Padėsime apdrausti krovinį.
  • Krovinių perkrovimas – Jūsų prekes saugiai ir greitai perkrausime į mašinas, turinčias leidimus kirsti ES ir Rusijos, Kazachstano bei kitų NVS šalių sienas.
  • Prekių sandėliavimas – pas mus galėsite saugoti savo prekes, kol suformuosite visą krovinį.

UAB LIKTRANS nuo 2008 m. specializuojasi krovinių gabenimo iš ES į Rusiją, Kazachstaną ir kitas NVS šalis srityje, todėl iš patirties žino, kaip savo klientus apsaugoti nuo problemų. Jūs būsite visiškai ramūs dėl savo krovinio – patyrę įmonės specialistai jau iš anksto supranta, kur gali kilti rūpesčių, todėl moka jų išvengti.

Profesionalus ir kokybiškas rūpestis Jūsų kroviniu.

Krovinių gabenimas be problemų yra UAB LIKTRANS prioritetas, kurį garantuoja darbas pagal patikimas procedūras, transporto vadybininkų patirtis, vairuotojų profesionalumas, nauja technika, platus krovinių gabenimo partnerių tinklas ES ir NVS šalyse.
Įmonės vairuotojai ir transportas turi reikalingus leidimus dirbti Rusijoje ir kitose NVS šalyse, gali gabenti ir pavojingus krovinius (yra ADR pažymėjimai). Visi įmonės darbuotojai gerai kalba rusiškai, todėl dirbant su mumis Jums nekils jokių bendravimo rūpesčių.
UAB LIKTRANS paslaugos yra daugiau negu transporto užsakymas ir sąskaitų išrašymas, tai – atidus, profesionalus ir kokybiškas rūpestis Jūsų kroviniu. „Jūs mums esate kaip šeima", – teigė jau ne vienas klientas, UAB LIKTRANS paslaugas užsisakęs dar kartą.

Išskirtinė kaina – tik Jums!

Visas UAB LIKTRANS krovinių gabenimo paslaugas galite užsisakyti paskambinę vos 1 kartą, o svarbiausia – jūs nebūsite tik dar vienas eilinis klientas. UAB LIKTRANS specialistai kiekvienam klientui pateikia individualų kainos pasiūlymą, atsižvelgdami į unikalius užsakovo poreikius.
Neapsigaukite ir nepirkite paslaugų kitur, kol neišklausėte UAB LIKTRANS pasiūlymo, skirto būtent Jums. Skambinkite pasiteirauti jau dabar!